Klub Marynarki Wojennej

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
04 kwietnia 2018
Biesiada Literacka z Robertem Janowskim
8 kwietnia, zapraszamy na Biesiadę Literacką z piosenkarzem, aktorem, prezenter telewizyjnym Robertem Janowskim. Spotkanie o godzinie 12.00, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. serdecznie zapraszamy !!!


ROBERT JANOWSKI - wokalista, niezapomniany odtwórca roli w kultowym musicalu Metro, autor opowiadań, poezji, twórca sukcesu programu telewizyjnego „Jaka to melodia”

Robert Janowski – jakiego nie znacie. Ta książka udowadnia, że wszystko w życiu jest możliwe.

Robert Janowski pierwszy raz tak otwarcie opowiada o swojej karierze i codziennym życiu, blaskach i cieniach show-biznesu i cenie, jaką przychodzi zapłacić za wielką popularność.
Miał zostać kolejnym Zimmermannem i wygrać konkurs chopinowski, jednak porzucił fortepian dla piłki nożnej.
Marzył o szkole teatralnej, tymczasem poszedł na weterynarię, bo chciał leczyć zwierzęta muzyką. Jednak nie potrafił żyć z dala od sceny i sztuki.
Występował w Oddziale Zamkniętym, a gdy spotkał Jonasza Koftę, trafił na deski teatru i zagrał w pierwszej polskiej rock-operze.
Uciekł z eliminacji do musicalu Metro, myśląc, że nie ma szans. A jednak został przyjęty i przez siedem lat grał w tym kultowym przedstawieniu główną rolę, a nawet podbijał z nim Broadway.
Dla widzów telewizyjnej Jedynki jest jednak przede wszystkim uwielbianym prowadzącym program „Jaka to melodia?”

Spotkanie odbędzie się w sali kolumnowej Klubu MW, początek godzina 12.00, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. serdecznie zapraszamy !!!

generuj pdf
Kontakt

Klub Marynarki Wojennej
Zawiszy Czarnego 1
81-301 Gdynia
tel. 261263518
fax. 261261368
klubmw@ron.mil.pl